23.03.2014 (13:00)

Scott Stapp - Break Out - singiel z płyty Proof of Life nowością w EsceROCK [VIDEO]Scott Stapp - Break Out - to w tym tygodniu jedna z nowości na antenie EskiROCK. Kawałek promuje nowy solowy album artysty. Scott Stapp, znany z formacji Creed, wydał właśnie w Polsce płytę Proof of Life. Album został świetnie przyjęty przez fanów i krytyków. 

Scott Stapp - Break Out - to singiel z nowej płyty artysty - Proof of Life. Album jest drugim solowym dziełem Scotta Stappa. Dwa lata temu, na płycie Sinner’s Creed, muzyk opowiadał o swoim życiu, konserwatywnym wychowaniu, późniejszych sukcesach zespołu Creed, a także trudnej walce z uzależnieniem.

>>>Arcade Fire – poznaj pięć interesujących faktów na temat zespołu. [VIDEO]<<<

Nowa płyta Scotta Stappa - Proof of Life jest w pewnym sensie ciągiem dalszym tamtej opowieści. Scott Stapp przyznaje, że Proof of Life to jeden z najważniejszych i najbardziej szczerych albumów w jego karierze. Produkcją krążka Proof of Life zajął się Howard Benson.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: przegląd najbardziej wyczekiwanych albumów 2014 - m.in. Metallica, U2 [VIDEO]<<<

Przypomnijmy, że Scott Stapp razem z zespołem Creed ma na koncie prawie 30 milionów sprzedanych płyt, a także 3 nominacje i jedną zdobytą statuetkę Grammy.

Tracklista Scott Stapp - Proof of Life:
 
1. Slow Suicide
2. Who I Am
3. Proof of Life
4. New Day Coming
5. Only One
6. Break Out
7. Hit Me More
8. Jesus Was A RockStar
9. What Would Love Do
10. Crash
11. Dying To Live
 NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz