21.03.2014 (19:00)

ROCKOWE HITY 2014: ułóż swoją godzinę muzyki w EsceROCK! [VIDEO]Nie możesz się doczekać kolejnego koncertu Arctic Monkeys w Polsce? Jesteś fanatycznym wielbicielem/wielbicielką grupy Pearl Jam? Chcesz zaprezentować swoje ulubione kawałki legend rocka? Nic prostszego. Gracie co chcecie - ułóż własny program w EsceROCK!

Wybierz swoje ulubione rockowe hity 2014 roku. Jeśli wolisz, mogą to być rockowe klasyki. Masz godzinę na naszej antenie: wypełnij ją swoimi ulubionymi utworami! Opowiedz o nich, podziel się swoją pasją, "zaraź" innych miłością do ukochanych zespołów.

>>>SOUNDGARDEN W POLSCE: Grają na żywo całe Superunknown. Sprawdź formę Soundgarden przed koncertem w Polsce [VIDEO]<<<

Gracie co chcecie - ułóż własny muzyczny zestaw na antenie EskiROCK. Od utworów legend rocka do najnowszych rockowych hitów 2014 roku - wszystko jest możliwe. Zaproponuj listę ulubionych kawałków, wybierz utwory z naszej specjalnej listy propozycji. Jeśli czegoś zabraknie, zaproponuj dodatkowe piosenki. 

>>>ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: Miles Kane - nowa gwiazda w line-upie. [VIDEO]<<<

Spośród zgłoszeń słuchaczy wybieramy najciekawsze i prezentujemy je: w poniedziałki, środy oraz  soboty po 21.00 oraz we wtorki, czwartki i piątki po 23.00. Na tych, którzy zaprezentują na antenie swoje programy, czekają najlepsze rockowe płyty.

>>>Gracie co chcecie w EsceROCK - ułóż swoją godzinę muzyki i zaprezentuj ją na antenie EskiROCK!<<<

NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz