17.03.2014 (10:00)

Jeździec Burzy - musical o życiu Jima Morrisona - zgarnij bilety w Porannej rozgrzewce [VIDEO]Jeździec Burzy - kultowy musical o Jimie Morrisonie powraca do Teatru Rampa w Warszawie. W tym tygodniu w Porannej rozgrzewce mamy dla słuchaczy bilety na ten spektakl. Zobaczcie opowieść o o niezwykłym artyście i posłuchajcie największych hitów legendy rocka w koncertowych wersjach. 

Jeździec Burzy to jedyny w Polsce, rockowy musical o Jimie Morrisonie, jego życiu i karierze. W nim wspaniałe, koncertowe wykonanie większości największych przebojów artysty i legendy rocka - zespołu The Doors. Spektakl cieszy się od lat ogromnym powodzeniem, zagrany został już ponad 200 razy. Kultowe piosenki w tym wydaniu śpiewane są po polsku, co dodatkowo daje niepowtarzalną okazję wsłuchania się nie tylko w muzyczne, ale i w liryczne przesłanie Jima Morrisona.

>>>LEGENDY ROCKA - Jimi Hendrix uwieczniony na znaczku pocztowym w limitowanej serii z gwiazdami muzyki [VIDEO]<<<

Jeździec Burzy - to muzyczna opowieść o samotności artysty, którego machina przemysłu rozrywkowego sprowadziła do cielesnego symbolu „sex-idola”, gubiąc postać wrażliwego poety. I chociaż jego wizje i przeczucia wyprzedziły swój czas, to pasja kontestatora rzeczywistości dopiero po śmierci artysty stała się legendą.

>>>OPEN'ER FESTIVAL 2014: Wild Beasts, Banks i Lykke Li i Ben Howard kolejnymi gwiazdami w line-upie Open'er Festival [VIDEO]<<< 

Reżyser spektaklu Jeździec Burzy, Arkadiusz Jakubik, zakłada ryzykowną tezę, że tak naprawdę Jim nie popełnił samobójstwa ani nie przedawkował narkotyków, lecz wciąż żyje i pewnego dnia wraca do Paryża, na cmentarz Pere- Lachaise. Bilety na spektakl Jeździec Burzy czekają w tym tygodniu na słuchaczy w Porannej Rozgrzewce. 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz