17.03.2014 (00:00)

Kultowa godzina w poniedziałek: The Smashing Pumpkins, U2, Nickelback [VIDEO]Kultowa godzina w poniedziałek: muzycy legendy rocka, grupy U2, zdobywają w Dublinie nagrodę dla młodego zespołu, dostają też szansę pokazania się w telewizyjnym konkursie talentów, powiemy również o urodzinach wokalistów The Smashing Pumpkins oraz The Darkness.  

W 1967 roku urodził się Billy Corgan. Muzyk najbardziej znany jest jako lider, wokalista i gitarzysta formacji The Smashing Pumpkins

Urodziny obchodzi również Justin Hawkins. Charyzmatyczny wokalista brytyjskiej formacji The Darkness przyszedł na świat w 1975 roku. 

>>>Luxtorpeda - Pusta Studnia: Najbardziej oczekiwany kawałek z nowej płyty Luxtorpedy. Posłuchaj na EskaROCK.pl [VIDEO]<<< 

W 1978 roku legenda rocka, grupa U2, wygrała 500 funtów w konkursie talentów w Dublinie. Muzycy otrzymali też szansę występu na przesłuchaniach organizowanych przez CBS Ireland. 

W 2002 roku zespół Nickelback rozpoczął dwutygodniowe panowanie na brytyjskiej liście płytowych przebojów z albumem Silver Side Up.  
 
>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: najciekawsze zagraniczne rockowe płyty tuż przed premierą [VIDEO]<<<
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz