16.03.2014 (13:00)

Kamienie na szaniec: Tomasz Ziętek - odtwórca roli "Rudego" specjalnym gościem Socjalu [VIDEO]Kamienie na szaniec - to najnowszy film Roberta Glińskiego. To nie typowa adaptacja, lecz autorski komentarz do -uznawanej za kultową - powieści Aleksandra Kamińskiego. Tomasz Ziętek, odtwórca roli "Rudego" będzie dzisiaj specjalnym gościem Socjalu. Zapraszamy na rozmowę z młodym aktorem już po 17.00.

Kamienie na szaniec - to opowieść o młodości, miłości i przyjaźni. O bohaterstwie, które ma wysoką cenę i o walce, która stała się legendą. Bohaterowie powieści, a teraz również filmu, byli młodzi, spragnieni życia. Nie było dla nich rzeczy niemożliwych. Pewnego dnia obudzili się w świecie, w którym nie było już miejsca na marzenia. Stanęli przed wyborem: pochylić pokornie głowy albo zaryzykować własne życie. Nie mieli doświadczenia ani broni, ale znaleźli w sobie odwagę i siłę, by sprzeciwić się hitlerowskiej machinie. Wierzyli w przyjaźń, wolność, w Polskę. Mieli ideały.

>>>Placebo - Loud Like Love. Kolejny teledysk Placebo już na YouTube! [VIDEO]<<< 

Wyreżyserowane przez Roberta Glińskiego Kamienie na szaniec to filmowa wersja kultowej i ponadczasowej powieści Aleksandra Kamińskiego, uważanej za jedną z najważniejszych książek XX wieku. Za realizację odpowiada Robert Gliński. Film nie jest jednak tradycyjną adaptacją książki, lecz autorskim, współczesnym komentarzem do literackiej opowieści.

>>>METALLICA W POLSCE 2014: Koncert już 11 lipca, a jeszcze w marcu 2014 premiera nowego numeru Metalliki [VIDEO]<<< 

Tomasz Ziętek wciela się w rolę Jana "Rudego" Bytnara. Młody aktor opowie o swojej roli już dzisiaj na antenie EskiROCK. Tomasz Ziętek będzie specjalnym gościem Socjalu - między 17.00 a 19.00. 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz