15.03.2014 (13:00)

Agnieszka Chylińska - Kiedy przyjdziesz do mnie - wśród nowości w EsceROCK [VIDEO]Agnieszka Chylińska - Kiedy przyjdziesz do mnie - to najnowszy singiel artystki.  Piosenka jest jedną z nowości na playliście EskiROCK. Polecamy Wam też nowe single Linkin Park i Illusion, które czekają na głosy słuchaczy w codziennych wydaniach NRD. 

Agnieszka Chylińska - Kiedy przyjdziesz do mnie - to powrót artystki po niemal 5 latach od premiery ostatniej płyty, czyli krążka Modern Rocking. Agnieszka Chylińska w kawałku Kiedy przyjdziesz do mnie postanowiła nawiązać do swoich muzycznych dokonań z początków kariery, czyli zdecydowanie mocniejszych brzmień niż w ostatnich latach.
 
>>>Luxtorpeda - Pusta Studnia: Najbardziej oczekiwany kawałek z nowej płyty Luxtorpedy. Posłuchaj na EskaROCK.pl [VIDEO]<<<

Była wokalistka O.N.A. ma jeden z najbardziej charakterystycznych rockowych głosów w Polsce. Agnieszka Chylińska w ciągu wielu lat swojej kariery udowodniła jednak, że świetnie odnajduje się nie tylko w typowo rockowych utworach. 
 
>>>LEGENDY ROCKA: Led Zeppelin - 2 czerwca 2014 ukażą się reedycje trzech pierwszych płyt zespołu [VIDEO]<<<

Agnieszka Chylińska świętuje właśnie 20- lecie swojej działalności artystycznej. Jak sama przyznaje - to dla niej wyjątkowy rok. Nie chcę zdradzać wszystkich niespodzianek, jakie szykuję dla sympatyków mojej twórczości. Z ogromnym entuzjazmem wracam na scenę - mówi Agnieszka Chylińska. Fani natomiast z niecierpliwością czekają na nową płytę artystki. 
 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz