12.03.2014 (00:00)

The Kooks - Down - nowy singiel gwiazdy OWF 2014 w EsceROCK [AUDIO]The Kooks - Down - brytyjska formacja prezentuje swój  nowy singiel. Piosenka zapowiada płytę, która ukaże się jeszcze w tym roku. Kawałek Down możecie już usłyszeć na antenie EskiROCK, a przypomnijmy, że grupa The Kooks będzie  jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2014. 
 

The Kooks - Down - to nowy kawałek tego zespołu. Grupa The Kooks wraca w tym roku z kolejnym albumem. Krążek zapowiada właśnie singiel Down, który możecie już usłyszeć w EsceROCK.

Piosenkę Down napisał wokalista The Kooks, Luke Pritchard, wspomagany przez młodą gwiazdę sceny hip-hopowej, Inflo. Muzycy The Kooks przyznają, że utwór ma brzmienie, po jakie grupa nigdy wcześniej nie sięgała, z zaraźliwym refrenem i szaloną perkusją.

>>>GWIAZDY ROCKA: Limp Bizkit. Nowy album Stampede Of The Disco Elephants w lipcu 2014? [VIDEO]<<< 

The Kooks - Down to singiel, który powstawał w Londynie i Los Angeles. Okazją do usłyszenia na żywo tej i innych nowych piosenek The Kooks będzie na pewno Orange Warsaw Festival 2014. The Kooks są jedną z gwiazd tegorocznej imprezy.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz