11.03.2014 (00:00)

ROCKOWA PREMIERA: The Kooks - Down - nowy singiel już dzisiaj w NRD! [VIDEO]The Kooks - Down - to najnowszy singiel brytyjskiej formacji. Zespół zapowiada tym kawałkiem płytę, która ukaże się jeszcze w 2014 roku. Nowa piosenka The Kooks - Down już dzisiaj będzie mieć swoją premierę w EsceROCK. Słuchajcie NRD po 19.00!

The Kooks - Down to najnowsza piosenka zespołu The Kooks. Po długim milczeniu, zespół powróci w tym roku z kolejną płytą. Zwistun nowego album The Kooks już dzisiaj będzie mieć swoją oficjalną premierę. Nowy singiel The Kooks zaprezentujemy w NRD, między 19.00 a 21.00!

Down to piosenka napisana przez wokalistę The Kooks, Luke'a Pritcharda i młodą gwiazdę sceny hip-hopowej, Inflo. Muzycy przyznają, że utwór ma brzmienie, po jakie The Kooks nigdy wcześniej nie sięgali, z zaraźliwym refrenem i szaloną perkusją.

>>>ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: Limp Bizkit kolejną gwiazdą imprezy [VIDEO]<<< 

The Kooks - Down to kawałek, który został nagrany w Londynie i Los Angeles. Singiel zwiastuje album, który ukaże się w najbliższych miesiącach. Świetną okazją do usłyszenia na żywo nowych piosenek The Kooks będzie na pewno Orange Warsaw Festival 2014. The Kooks są jedną z gwiazd tegorocznej imprezy.
 
)


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz