09.03.2014 (13:00)

Kings of Leon - Temple i Krzysztof Zalewski - Zboża - nowości w EsceROCK [VIDEO]Kings of Leon - Temple i Krzysztof Zalewski - Zboża - te single są w tym tygodniu nowościami na playliście EskiROCK. Oba kawałki pochodzą z najnowszych płyt tych artystów, czyli z krążków Mechanical Bull i Zelig.

Kings of Leon - Temple - to nowy singiel z wydanej w ubiegłym roku płyty Mechanical Bull, czyli szóstego studyjnego krążka zespołu.  Kings of Leon to rodzinny, pochodzący z Nashville kwartet. Muzycy mają na koncie jeden z największych rockowych hitów ostatnich lat -  Sex on Fire

>>>ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: Hurts, The Pretty Reckless, The Wombats i Chase & Status gwiazdami OWF 2014 [VIDEO]<<<

Kings of Leon wracają w tym roku na koncert do Polski. Muzycy będą gwiazdą Orange Warsaw Festival 2014. Zespół pojawił się w line-upie OWF 2014 pierwszego dnia imprezy, czyli 13 czerwca.
 

Krzysztof Zalewski - Zboża
- to drugi singiel ze świetnie przyjętej płyty Zelig. Piosenka Zboża to romantyczny utwór, który  nawiązuje do klimatów niemenowskich. Niezwykle emocjonalne wykonanie wyróżnia się zarówno na płycie, jak i na koncertach. Autorem tekstu (jak wszystkich tekstów na płycie) jest Zalewski, a muzykę napisali Andrzej Markowski i Krzysztof Zalewski.
 
>>>ROCKOWA PREMIERA 2014: Editors - What Is This Thing Called Love - zobacz najnowszy klip zespołu [VIDEO]<<< NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz