07.03.2014 (13:00)

Agnieszka Chylińska - Kiedy przyjdziesz do mnie - nowa piosenka w NRD [VIDEO]Agnieszka Chylińska - Kiedy przyjdziesz do mnie - nowa piosenka artystki jest w tym tygodniu jedną z propozycji do NRD. Singiel zapowiada kolejną płytę Agnieszki Chylińskiej, album ukaże się w najbliższych miesiącach.

Agnieszka Chylińska - Kiedy przyjdziesz do mnie - to muzyczny powrót artystki po niemal 5 latach od premiery płyty Modern Rocking. Agnieszka Chylińska w kawałku Kiedy przyjdziesz do mnie postanowiła nawiązać do swoich dokonań z początków kariery.

>>>ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: Hurts, The Pretty Reckless, The Wombats i Chase & Status gwiazdami OWF 2014 [VIDEO]<<< 

Artystka jest właścicielką jednego z najbardziej charakterystycznych głosów w Polsce. Agnieszka Chylińska w ciągu wielu lat swojej kariery udowodniła, że świetnie odnajduje się nie tylko w typowo rockowych utworach.

>>>Frontside feat. Piotr Rogucki - Ewolucja Albo Śmierć. Posłuchaj numeru z Rogucem, pochodzącego z nowego albumu Frontside - Sprawa Jest Osobista [VIDEO]<<< 

Agnieszka Chylińska obchodzi w tym roku 20- lecie swojej działalności artystycznej. Jak sama przyznaje - to dla niej wyjątkowy rok. Nie chcę zdradzać wszystkich niespodzianek jakie szykuję dla sympatyków mojej twórczości. Z ogromnym entuzjazmem wracam na scenę - mówi Agnieszka Chylińska. Piosenka Kiedy przyjdziesz do mnie zapowiada nową solową płytę artystki.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz