06.03.2014 (13:00)

Apocalyptica w Polsce - zgarnij bilety na koncert w Warszawie! [VIDEO]Apocalyptica w Polsce. Zespół wystąpi w marcu w Warszawie, muzycy zagrają specjalny koncert z orkiestrą. Bilety na występ grupy Apocalyptica już od poniedziałku będziecie mogli zdobyć w EsceROCK!

Apocalyptica w Polsce! Zespół po raz pierwszy zagra trasę z orkiestrą symfoniczną. 19 marca 2014 roku Apocalyptica wystąpi na koncercie w Sali Kongresowej w Warszawie. Muzykom będzie towarzyszyć „Avanti! Orchestra”.  Specjalnie na potrzeby tego projektu, grupa przearanżowała swoje utwory na kwartet smyczkowy i orkiestrę.

>>>Artur Rojek - koncerty 2014. Gdzie i kiedy zagra twórca płyty Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń [VIDEO]<<< 

W ciągu 20 lat kariery Apocalyptica zagrała ponad 1000 koncertów w ponad 50 krajach, wydała 7 albumów studyjnych i pracowała z takimi artystami jak: Corey Taylor (Slipknot), Gavin Rossdale (Bush), Dave Lombardo (Slayer), Ville Valo (HIM) czy Till Lindeman (Rammstein).

Zespół założyło czterech absolwentów fińskiej Akademii Sibeliusa. Muzycznym znakiem rozpoznawczym grupy Apocalyptica są nowe interpretacje rockowych i metalowych utworów największych gwiazd gatunków.

>>>ROCKOWA PREMIERA 2014: The Pretty Reckless - Going To Hell. Premiera nowego albumu 18.03.2014 [VIDEO, 18+]<<< 

Bilety na koncert grupy Apocalyptica już od poniedziałku będziecie mogli zgarnąć w EsceROCK, słuchajcie nas uważnie! 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz