04.03.2014 (12:00)

White Lies - Big TV i I Am Giant - Horrifying Truth w Porannej rozgrzewce [VIDEO]White Lies - Big TV i I Am Giant - The Horrifying Truth - te płyty czekają w tym tygodniu na słuchaczy EskiROCK w Porannej rozgrzewce. Słuchajcie uważnie Agnieszki i Radka już od szóstej.

Trio White Lies zadebiutowało znakomicie przyjęta płytą To Lose My Life. Album od razu znalazł się na 1. miejscu UK Album Chart. Charakterystyczny styl White Lies to mroczne, ale melodyjne piosenki z refleksyjnymi tekstami, które zapewniły grupie wielu fanów.

>>>ROCKOWA PREMIERA 2014: Editors prezentują nowe video - klip do Sugar z płyty The Weight Of Your Love [VIDEO]<<< 

Druga płyta Brytyjczyków – Ritual tylko ugruntowała ich pozycję jednego z najciekawszych zespołów rockowych młodego pokolenia. White Lies powrócili w ubiegłym roku z doskonale przyjętym krążkiem Big TV. Właśnie ten album, z hitami Getting Even i There Goes Our Love Again, czeka w tym tygodniu na słuchaczy Porannej rozgrzewki. 

I Am Giant
to pochodząca z Nowej Zelandii, a osiadła w Londynie grupa rockowa. Wszyscy członkowie zespołu mają za sobą spore muzyczne sukcesy występując wcześniej w różnych kapelach rockowych. Na koncie mają albumy, kóre trafiły na pierwsze miejsca list przebojów, platynowe płyty oraz wyprzedane trasy koncertowe. Pierwszym dzieckiem projektu I Am Giant jest album The Horrifying Truth, który promują rockowe hity Purple Heart oraz And We'll Defy. W tym tygodniu na słuchaczy czekają albumy I Am Giant - The Horifying Truth z autografami muzyków.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz