04.03.2014 (00:00)

Kultowa godzina we wtorek: Nirvana, Jason Newsted i The Cranbrerries [VIDEO]Kultowa godzina we wtorek: Kurt Cobain trafia do szpitala w Rzymie - w internecie pojawiają się plotki o śmierci muzyka; powiemy też o jubilatach, urodziny obchodzi między innymi Jason Newsted, były basista legendy rocka, grupy Metallica.

Urodziny obchodzi Jason Newsted. Muzyk przyszedł na świat w 1963 roku. Jason zasłynął jako basista grupy Metallica, po odejściu z zespołu działa między innymi w stworzonej przez siebie formacji Newsted.

>>>OSCARY 2014: U2 - występ na gali Oscarów 2014. Zobacz, jak Bono i spółka zagrali Ordinary Love [VIDEO]<<< 

W 1967 roku legenda rocka, grupa The Rolling Stones, trafiła na pierwsze miejsce amerykańskiej listy przebojów dzięki piosence Ruby Tuesday. Kawałek był stroną b singla Let's Spend The Night Together, ale amerykańskie stacje radiowe odmówiły grania tego kawałka, więc zespół postanowił promować b-side.

Urodziny obchodzi Feargal Lawler, perkusista grupy The Cranberries. Muzyk przyszedł na świat w 1971 roku.

>>>Placebo - Scene Of The Crime - obejrzyj nowy teledysk gwiazd promujący Loud Like Love [VIDEO]<<< 

W 1994 roku Kurt Cobain trafił do szpitala po przedawkowaniu alkoholu i leków w hotelowym pokoju w Rzymie. Nirvana była wtedy w trakcie europejskiej trasy koncertowej. W internecie natychmiast pojawiły się plotki, że muzyk nie żyje.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz