03.03.2014 (13:00)

Ostatnie w Polsce bilety na Skunk Anansie akustycznie - tylko w EsceROCK! [VIDEO, KONCERT]Ostatnie bilety na Skunk Anansie - tylko w EsceROCK! Zespół zagra w tym tygodniu cztery akustyczne koncerty w Polsce. Wejściówki są od dawna wyprzedane, ostatnie bilety na Skunk Anansie możecie zdobyć we wtorek u nas!


Ostatnie bilety na Skunk Anansie  w Polsce - tylko u nas! W tym tygodniu zespół zagra cztery akustyczne koncerty - w Poznaniu, Warszawie, Łodzi i Zabrzu. Bilety na Skunk Anansie są od dawna wyprzedane, ale EskaROCK ma dla słuchaczy ostatnie w Polsce wejściówki! Słuchaj nas we wtorek, już od rana!

>>>ROCKOWA PREMIERA: Kings Of Leon - nowy klip. Zobacz teledysk do singla Temple z płyty Mechanical Bull [VIDEO]<<< 

W 2013 roku muzycy Skunk Anansie postanowili spróbować swych sił w wydaniu akustycznym. Tak zrodziła się idea koncertu, który odbył się w londyńskim Cadogan Hall. Skin, wokalistka zespołu, przyznaje, że obawiała się, iż występ bez głośnych gitarowych riffów i energicznego rytmu pozostawi jej charakterystyczny wokal odsłonięty i nagi. Album An Acoustic Skunk Anansie - Live In London jest jednak dowodem na to, że wszelkie niepokoje były zupełnie bezzasadne. Ten nagrany w siedzibie Królewskiej Orkiestry Filharmonicznej koncert jest intymnym portretem zespołu, który odważnie gra konwencją i własnym dorobkiem artystycznym. 
 
>>>OSCARY 2014: Jared Leto zwycięzcą. Dostał Oscara 2014 w kategorii nalepszy aktor drugoplanowy [VIDEO]<<<

Sukces akustycznego albumu sprawił, że Skunk Anansie wyruszają w całą trasą akustyczną, a w Polsce będziemy mogli ich posłuchać aż na czterech koncertach, już w tym tygodniu.

5 Marca 2014 - Sala Kongresowa w Warszawie 
6 Marca 2014 - Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu
7 Marca 2014 - Teatr Wielki w Łodzi
8 Marca 2014 - Aula im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz