03.03.2014 (11:15)

Within Temptation w Polsce - bilety na koncerty do zdobycia w NRD! [VIDEO]Within Temptation na dwóch koncertach w Polsce. Zespół zagra w marcu w Poznaniu i Warszawie. W tym tygodniu w NRD mamy dla głosujących między innymi bilety na koncerty Within Temptation w naszym kraju!

Within Temptation w Polsce. Holenderski zespół już za kilka dni wystąpi w dwóch miastach. Koncerty Within Temptation odbędą się 8 marca w Poznaniu i 9 marca w Warszawie. W tym tygodniu dla słuchaczy EskiROCK mamy bilety na występy Within Temptation w Polsce. Zagłosujcie na swoje ulubione kawałki w NRD, a później słuchajcie nas uważnie i czekajcie na telefon między 19.00 a 21.00!

>>>Damon Albarn - nowy teledysk gwiazdy Malta Festival Poznań i informacje o pracach nad nową płytą Blur [VIDEO]<<< 

Zespół Within Temptation promuje na żywo swój najnowszy album - Hydra. To właśnie z tej płyty pochodzi doskonale znany z anteny EskiROCK kawałek Whole World Is Watching, nagrany wspólnie z Piotrem Roguckim.

>>>OSCARY 2014: Jared Leto zwycięzcą. Dostał Oscara 2014 w kategorii nalepszy aktor drugoplanowy [VIDEO]<<< 

Płyta Within TemptationHydra zawiera 10 premierowych piosenek. Na krążku nie zabrakło specjalnych gości, pojawiają się tam między innymi: Tarja Turunen, Howard Jones z Killswitch Engage, Xzibit i właśnie Piotr Rogucki z zespołu Coma.  
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz