02.03.2014 (13:00)

Artur Rojek - Beksa - singiel z nowej płyty wśród nowości w EsceROCK [VIDEO]Nowa płyta Artura Rojka już za kilka tygodni trafi na sklepowe półki. Solowy album byłego wokalisty Myslovitz ukaże się już w kwietniu. Na playlistę EskiROCK trafił właśnie singiel, który zapowiada tę płytę: Artur Rojek - Beksa.

Beksa - to pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Artura Rojka. Solowy album Artura Rojka będzie nosić tytuł Składam się z ciągłych powtórzeń. Płyta ukaże się 8 kwietnia.

>>>LEGENDY ROCKA: Deep Purple. Made In Japan - wersja deluxe płyty ukaże się 19 maja 2014 [VIDEO]<<< 

"Jest nam niezmiernie miło poinformować, że grono Artystów Kayaxu powiększy się o niezwykłego Artystę i jednego z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w Polsce. To dla nas niezwykłe wyróżnienie rozpocząć współpracę z Arturem Rojkiem" - napisała wytwórnia Kayax w specjalnym komunikacie.

>>>OPEN'ER 2014: Mela Koteluk, Earl Sweatshirt, The Afghan Whigs i Tourist na Open'erze 2014 [LINE-UP, VIDEO]<<< 

Artur Rojek - to kompozytor, autor tekstów, wokalista oraz promotor. Współtwórca i lider zespołu Myslovitz, z którym wydał 9 albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Rojek współpracował też z Katarzyną Nosowską, Smolikiem i Pustkami. Muzyk jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym OFF Festivalu.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz