01.03.2014 (13:00)

Apocalyptica w Polsce - bilety na koncert w Warszawie już wkrótce tylko u nas! [VIDEO]Apocalyptica w Polsce! Fińska formacja już wkrótce wystąpi na wyjątkowym koncercie w Warszawie. Apocalyptica po raz pierwszy zagra z orkiestrą klasyczną. Bilety na ten koncert będziecie mogli zdobyć u nas!

Apocalyptica w Polsce. Fińska formacja po raz pierwszy w swojej historii wystąpi z orkiestrą klasyczną. 19 marca 2014 roku Apocalyptica zagra koncert w Sali Kongresowej w Warszawie. Muzykom będzie towarzyszyć „Avanti! Orchestra”.  Zespół podjął się przearanżowania swoich kompozycji na kwartet smyczkowy i orkiestrę.

>>>ROCKOWA PREMIERA: Kings Of Leon - nowy klip. Zobacz teledysk do singla Temple z płyty Mechanical Bull [VIDEO]<<< 

W ciągu 20 lat swojego istnienia Apocalyptica zagrała ponad 1000 koncertów w ponad 50 krajach, wydała 7 albumów studyjnych i pracowała z takimi artystami jak: Corey Taylor (Slipknot), Gavin Rossdale (Bush), Dave Lombardo (Slayer), Ville Valo (HIM) czy Till Lindeman (Rammstein).

>>>DAMON ALBARN W POLSCE 2014: ruszyła sprzedaż biletów na Malta Festival w Poznaniu - jakie są ceny?<<< 

Zespół Apocalyptica założyło czterech absolwentów prestiżowej, fińskiej Akademii Sibeliusa. Muzycznym znakiem rozpoznawczym tego kwartetu są nowe interpretacje rockowych i metalowych utworów największych gwiazd gatunków.

Bilety na koncert grupy Apocalyptica już wkrótce będziecie mogli zdobyć dzięki EsceROCK. Szukajcie szczegółów na EskaROCK.pl!
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz