28.02.2014 (18:00)

Heroes Get Remembered na żywo w EsceROCK - pierwsza część występu [VIDEO]Heroes Get Remembered na żywo! Ta formacja była niedawno specjalnym gościem EskiROCK. Muzycy zagrali w naszym studiu między innymi singiel Hopes And Fears z nowej płyty Lies. Prezentujemy pierwszą część występu Heroes Get Remembered.

Heroes Get Remembered to nowa siła na polskiej scenie rockowej. Zespół nawiązuje do klimatów amerykańskiego rocka i post-hardcore, czasem zahacza też o nieco lżejsze rejony.

>>>lllusion - O Przyszłości - nowy singiel z nadchodzącego albumu i trasa koncertowa! [VIDEO]<<< 

Chociaż dopiero niedawno wydali pierwszy album, muzycy Heroes Get Remembered zagrali od początku swojej działalności już kilkadziesiąt koncertów w całym kraju, dzieląc scenę z takimi gwiazdami jak Paramore, Zebrahead, Escape The Fate, The Blackout, We Are The Ocean, Gogol Bordello, Die Toten Hosen, Bad Religion czy Billy Talent.

>>>OPEN'ER 2014: Mela Koteluk, Earl Sweatshirt, The Afghan Whigs i Tourist na Open'erze 2014 [LINE-UP, VIDEO]<<< 

W listopadzie 2013 roku ukazał się debiutancki album Heroes Get Remembered - Lies. Płyta zawiera znany z anteny EskiROCK kawałek Hopes And Fears. Zobaczcie, jak wypadają Heroes Get Remembered na żywo, między innymi w coverze Radiohead - Creep.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz