27.02.2014 (18:00)

Metronomy - Love Letters - nowa piosenka w propozycjach do NRD [VIDEO]Metronomy - Love Letters - nowa piosenka brytyjskiej formacji jest w tym tygodniu jedną z propozycji do NRD. Singiel zapowiada nowy album Metronomy - Love Letters. Płyta ukaże się w marcu.

Metronomy - Love Letters to tytułowy utwór z nowej płyty Metronomy. Muzycy nagrali kilkanaście piosenek na ten album w Londynie, w Toe Rag Studios, w których pełno jest starego, analogowego sprzętu do rejestracji dźwięku.

>>>DAMON ALBARN W POLSCE 2014: ruszyła sprzedaż biletów na Malta Festival w Poznaniu - jakie są ceny?<<< 

Spora dawka futurystycznej elektroniki jest tym, co różni czwarty krążek Metronomy od ich wcześniejszych produkcji. Elektroniki podanej w sposób, w jaki produkowano ją w czasach, gdy muzyków nie było jeszcze na świecie.

>>>Artur Rojek - Beksa. Teledysk promujący nową płytę Rojka już na YouTube! [VIDEO, TEKST]<<< 

"Nastał odpowiedni czas, aby spróbować czegoś nowego" – mówi Joseph Mount, lider zespołu. Przy okazji, muzycy Metronomy wzbogacili swoje piosenki o melodie jakby żywcem wyjęte z lat '70 i '80. Nie powinno to nikogo dziwić, bo artyści nie ukrywają swojej miłości do chociażby Sly And The Family Stone, The Zombies, The Supremes czy Love. I przy użyciu podobnego sprzętu, co ich idole, starali się zrealizować w studiu swoje pomysły.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz