26.02.2014 (13:00)

Skunk Anansie - Secretly (live in London) w propozycjach do NRD [VIDEO]Skunk Anansie - Secretly (live in London) - to jedna z najnowszych propozycji do NRD. Utwór pochodzi z akustycznego koncertu w Londynie. W tym tygodniu w EsceROCK możecie też zgarnąć bilety na Skunk Anansie w Polsce!

Skunk Anansie - Secretly to fragment albumu An Acoustic Skunk Anansie – Live In London. Wydawnictwo zawiera koncert, jaki Skunk Anansie zagrali 15 kwietnia 2013 roku w londyńskim Cadogan Hall. Był to wyjątkowy wieczór. Skunk Anansie zaprezentowali publiczności swoje najlepsze i najbardziej lubiane piosenki w wersjach akustycznych. 

>>>ROCKOWA PREMIERA: Coldplay - Midnight - teledysk do nowej piosenki! [VIDEO]<<< 

Skin
, wokalistka zespołu, opowiada: „To było coś naprawdę wyjątkowego. Pokazaliśmy zupełnie nowe oblicze zespołu. Gdy pracowaliśmy nad akustycznymi wersjami naszych piosenek, piękno i wrażliwość muzyki ukazywały się w zupełnie nowym świetle. Reakcja publiczności również była zupełnie inna, ludzie zamiast skakać i szaleć, jak to zwykle bywa na naszych koncertach, słuchali w skupieniu. Myślę, że wielu z nich widziało nas wcześniej na żywo, ale z pewnością tego wieczoru czuli się, jakby oglądali nasz koncert pierwszy raz w życiu”.

>>>Damon Albarn w Polsce! Koncert w Poznaniu na Malta Festival 29.06. [2014, VIDEO]<<< 

Przypomnijmy, że Skunk Anansie zagrają w marcu cztery akustyczne koncerty w Polsce - w Warszawie, Łodzi, Zabrzu i Poznaniu. Bilety na Skunk Anansie w Polsce macie szansę zdobyć w tym tygodniu w EsceROCK!

Tracklista „An Acoustic Skunk Anansie – Live In London”:

1. Brazen (Weep)
2. Because Of You
3. Infidelity (Only You)
4. I Hope You Get To Meet Your Hero
5. Charity
6. 100 Ways To Be A Good Girl
7. I Believed In You
8. Secretly
9. You Saved Me
10. I Will Break You
11. God Loves Only You
12. You Do Something To Me
13. Weak
14. My Ugly Boy
15. Squander
16. Hedonism (Just Because You Feel Good)
17. Twisted (Everyday Hurts)
18. Charlie Big Potato
 NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz