24.02.2014 (11:15)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Frank Turner w Polsce - bilety do zgarnięcia w NRD [VIDEO]Frank Turner w Polsce! Artysta wystąpi 2 marca na jedynym koncercie w Polsce. Muzyk zagra w Warszawie, a towarzyszyć mu będzie grupa The Sleeping Souls. W tym tygodniu w NRD mamy dla Was bilety na koncert Franka Turnera w Polsce.

Frank Turner w Polsce! Wokalista już 2 marca wystąpi w klubie Proxima w Warszawie. W tym tygodniu na słuchaczy głosujących w NRD czekają między innymi bilety na koncert Franka Turnera w Warszawie. Wystarczy zagłosować na swoje ulubione rockowe hity w NRD, a później czekać na nasz telefon, codziennie między 19:00 a 21:00. 

>>>Damon Albarn w Polsce! Koncert w Poznaniu na Malta Festival 29.06. [2014, VIDEO]<<<  

Frank Turner 
rozpoczął karierę solową w 2004 roku. Artysta zadebiutował albumem Sleep Is For The Week. Muzyka Turnera inspirowana jest klasycznym rockiem, folkiem oraz punkiem. Frank ma w dyskografii już pięć albumów, w tym najnowszy – wydany w 2012 roku – Tape Deck Heart
 
>>>ZESPOŁY ROCKOWE: Green Day - koncert w pubie niespodzianką dla fanów. Zagrali Boulevard Of Broken Dreams? [VIDEO]<<<

Frank Turner otwierał w 2012 roku Igrzyska Olimpijskie w Londynie, wystąpił też na prestiżowej Wembley Arena, a także na głównych scenach festiwali w Reading i Leeds. W 2013 roku Frank Turner był też jedną z gwiazd festiwalu w Jarocinie. 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz