20.02.2014 (13:00)

Frank Turner w Polsce - bilety na koncert już w przyszłym tygodniu w NRD! [VIDEO]Frank Turner w Polsce! Brytyjski wokalista już w marcu zagra koncert w Warszawie z grupą The Sleeping Souls. W przyszłym tygodniu w NRD będziemy mieć dla słuchaczy bilety na koncert Franka Turnera w Polsce.

Frank Turner w Polsce. Brytyjski wokalista już 2 marca wystąpi w klubie Proxima w Warszawie. W przyszłym tygodniu dla słuchaczy głosujących w NRD będziemy mieć między innymi bilety na koncert Franka Turnera w Warszawie.

>>>BRIT Awards 2014: Arctic Monkeys zagrają na gali. Zobacz oficjalną zapowiedź [VIDEO]<<< 

Frank Turner rozpoczął karierę solową w 2004 roku, po rozpadzie jego poprzedniego zespołu Million Dead, grającego melodyjny post-hardcore punk. Artysta zadebiutował albumem Sleep Is For The Week. Muzyka Turnera inspirowana jest klasycznym rockiem, folkiem oraz punkiem. Frank ma w dyskografii już pięć albumów, w tym najnowszy – wydany w 2012 roku – Tape Deck Heart

>>>My Chemical Romance - dlaczego gwiazdy rocka kończą działalność? Zobacz ostatni numer MCR [VIDEO]<<< 

Przypomnijmy, że Frank Turner otwierał w 2012 roku Igrzyska Olimpijskie w Londynie, wystąpił również na prestiżowej Wembley Arena, a także na głównych scenach festiwali w Leeds i Reading. W 2013 roku Frank Turner był też jedną z gwiazd Jarocin Festiwal.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz