19.02.2014 (13:00)

Skunk Anansie w Polsce - bilety już w przyszłym tygodniu w EsceROCK [VIDEO, 2014]Skunk Anansie w Polsce. Zespół zagra w marcu cztery akustyczne koncerty w naszym kraju. Wejściówki na te występy są już wyprzedane, ale w przyszłym tygodniu będziemy mieć dla słuchaczy ostatnie bilety na akustyczne koncerty Skunk Anansie.

Skunk Anansie  w Polsce - już za kilka tygodni grupa zagra cztery akustyczne koncerty - w Poznaniu, Warszawie, Łodzi i Zabrzu. Bilety na akustyczne występy Skunk Anansie są już wyprzedane, ale od poniedziałku będziemy mieć dla słuchaczy EskiROCK ostatnie wejściówki. Słuchajcie nas uważnie!

>>>LEGENDY ROCKA: U2 dali koncert u Jimmy'ego Fallona. Zagrali Invisible i Ordinary Love [VIDEO]<<<

W ubiegłym roku Skunk Anansie podjęli decyzję, by spróbować swych sił w wydaniu akustycznym. Tak zrodziła się idea koncertu, który odbył się w 15 kwietnia 2013 w londyńskim Cadogan Hall. Skin, wokalistka zespołu, przyznaje, że w okresie przygotowań zaczęło ją nękać nieznane dotąd uczucie lęku przed tym co ją czeka. Obawiała się, że występ bez głośnych gitarowych riffów i energicznego rytmu pozostawi jej charakterystyczny wokal odsłonięty i nagi. Album An Acoustic Skunk Anansie - Live In London jest dowodem na to, że wszelkie niepokoje były zupełnie bezzasadne. Ten nagrany w siedzibie Królewskiej Orkiestry Filharmonicznej koncert jest intymnym portretem zespołu, który odważnie gra konwencją i własnym dorobkiem artystycznym.

>>>Artur Rojek - nowa płyta na wiosnę 2014. Zobacz teaser solowego albumu byłego wokalisty Myslovitz [VIDEO]<<<

Sukces akustycznego przedsięwzięcia sprawił, że Skunk Anansie wyruszają w całą trasą akustyczną, a w Polsce będziemy mogli ich posłuchać aż na czterech koncertach!

5 Marca 2014 - Sala Kongresowa w Warszawie 
6 Marca 2014 - Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu
7 Marca 2014 - Teatr Wielki w Łodzi
8 Marca 2014 - Aula im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 
 NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz