16.02.2014 (13:00)

WYWIAD: Within Temptation i Piotr Rogucki o Whole World Is Watching [VIDEO]Within Temptation i Piotr Rogucki - Whole World Is Watching - to jeden z największych rockowych hitów ostatnich tygodni. Muzycy opowiedzieli nam w specjalnym wywiadzie, jak doszło do ich współpracy.

Within Temptation i Piotr Rogucki udzielili nam specjalnego wywiadu, w którym opowiedzieli, jak doszło do współpracy przy utworze Whole World Is Watching. Okazuje się, że czasem warto zdać się na przypadek.

Przypomnijmy, że Whole World Is Watching to piosenka, którą można znaleźć na polskim wydaniu nowej płyty Within Temptation - HydraPiotr Rogucki z grupy Coma to drugi, obok Dave'a Pirnera (znanego z Soul Asylum) muzyk, który ma "swoją wersję" utworu Whole World Is Watching.

>>>Within Temptation - Whole World i Watching i And We Run na żywo [VIDEO, LIVE]<<< 

Sharon den Adel, wokalistka Within Temptation mówi o współpracy z Piotrem Roguckim: „Gdy napisaliśmy utwór Whole World Is Watching czuliśmy, że dobrze by w nim zabrzmiał fajny, mocny męski głos. Pełen energii, ale również emocji głos Piotra idealnie pasował do tego kawałka, dlatego jesteśmy niezmiernie zadowoleni z efektu.”

>>>IRON MAIDEN W POZNANIU 2014: bilety - gdzie kupić, w jakiej będą cenie? [VIDEO]<<<

Piotr Rogucki dodaje: „Utwór Whole World Is Watching to brzmienie niezwykłej przygody: ogromny zaszczyt niespodziewanego zaproszenia, owocna współpraca, a efektem tego wszystkiego jest połączenie dwóch jakże różnych głosów w jednej, pięknej piosence. Mam nadzieję, że ten kawałek będzie równie ważny dla słuchaczy tak, jak bez wątpienia, jest dla mnie.”
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz