13.02.2014 (19:30)

ROCKOWE PREMIERY: Cochise - Part Of Me - nowy teledysk [VIDEO]PREMIERA: Cochise - Part Of Me - teledysk do nowego singla zespołu Cochise już teraz do obejrzenia na EskaROCK.pl. Part Of Me to piosenka z nowego albumu Cochise - 118.

Cochise - Part Of Me pochodzi z nowej płyty Cochise - 118. Już teraz na EskaROCK.pl zobacz teledysk do piosenki Cochise - Part Of Me! "Cochise - 118 - to trzynaście różnych historii, opowiedzianych w mroczny, tajemniczy i rockowy sposób. Już po raz trzeci Cochise zaprasza w podróż po niespokojnych miejscach naszej podświadomości" - tak nowy krążek opisuje sam zespół.

>>>Foo Fighters - nowy album w 2014. Znamy kolejne szczegóły - kto wyprodukuje płytę? [VIDEO]<<<
 
Paweł Małaszyński mówi o piosence i teledysku Cochise - Part Of Me: "Wszystko to co w życiu jest piękne jest też bardzo kruche i może nagle spłonąć na naszych oczach i nawet nie będziemy tego świadomi. Zdaje sobie sprawę, że nie jest to proste ale trzeba starać się pielęgnować to co nam najdroższe. Wierzę, że jesteśmy w stanie choćby przez krótką chwile naszej podróży przez życie poczuć się naprawdę wolni popełniając czasem nieświadomie błędy. Chcieliśmy by teledysk do Part Of Me różnił się pod każdym względem od naszego pierwszego klipu Destroy The Angels. To inne oblicze zespołu. Jaśniejsze. Part Of Me to czysta kwintesencja miłości. Poszukiwanie emocji i osób, które w pełni wyrażają to co jest dla nas ważne".

Wojtek dodaje: Zawsze staramy się by na naszych płytach były także wolne, spokojne utwory. Part Of Me ukazuje właśnie takie, bardziej melodyjne, oblicze Cochise. Również teledysk, który dla mnie jest historią o niespełnionej miłości, w porównaniu z "czarnym" i mrocznym Destroy The Angels jest "biały" i łagodny. Myślę, że takie urozmaicenie dobrze robi i słuchaczom i samemu zespołowi.

Cochise - Part Of Me - teledysk:

Reżyseria, zdjęcia, montaż: Łukasz Jankowski
Make up i stylizacja: Angelina Jankowska
Wystąpiły: Olga Lewicka Blair, Elena Snitco
 
>>>IMPACT FESTIVAL 2014: bilety - ile kosztują i gdzie je kupić? [VIDEO]<<< 

Przypomnijmy, że grupa Cochise powstała w 2004 roku w Białymstoku. Zespół tworzą: Paweł Małaszyński- wokal, Wojtek Napora – gitara, Radek Jasiński – bas, Czarek Mielko – perkusja.

Tracklista Cochise - 118:

1. Sweet love generation
2. Destroy the angels
3. White garden
4. Beautiful
5. Bleed
6. Inside of me
7. Dead love
8. Part of me
9. Cold river
10. Before you sleep (for Jeremy)
11. Dog in blood
12. Help
13. Little witch
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz