Dariusz Król

21.03.2017 (15:54)

Zgarnij zaproszenie na koncert LIPALI!W tym tygodniu wieczorami mamy dla Was wejściówki na warszawski koncert LIPALI!
Słuchaj Eski ROCK codziennie po 19.00!


Wciąż im mało spotkań z Wami - tylko się cieszyć! Kolejna okazja na wysłuchanie nowego materiału na żywo już 30 marca w Pubie Potok!

"Płyty, które nagrywam, są zapisem mojego stanu ducha w danym czasie. A dziś łaknę piękna, łaknę melodii, łaknę melancholii. Pragnę poprzez smutek i powagę pewnych rzeczy - ale także przez ich banał - zwrócić uwagę, że pewne sprawy są istotne. Chcę powiedzieć: bójmy się utracić to, co mamy" - recenzuje FASADY Lipa. Ciekawe co Wy o nich powiecie, wysłuchawszy całego materiału z nich na żywo.FASADY to piąty studyjny album Lipali, ale pierwszy nagrany w czteroosobowym składzie. Na płycie słychać jak muzyka dojrzewa z zespołem - jest miejsce na ogień i zabawę, ale też nie brakuje przestrzeni na miłość i refleksję. Poszukiwanie - siebie, szczęścia, wolności i sensu życia jest wyczuwalne w każdym dźwięku i słowie.

"Fasady" nagrywane były w Wiśle w Studio DR. Przez cały czas zespołowi towarzyszyła ekipa filmowa, dokumentująca powstawanie płyty, którą wyprodukował Szymon Sieńko z Lipą.Koncert LIPALI
30 marca 2017
Pub Potok, ul. Potocka 14

Support:
Holyguns, CRUENAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz