Dariusz Król

28.11.2016 (12:46)

Zaproszenia na koncerty BILLY TALENT do zgarnięcia w @ktywacji i Kolumnie Zygmunta!W tym tygodniu rano i wieczorem możecie zdobyć bilety na poznański i warszawski koncert BILLY TALENT!
Słuchajcie @ktywacji od 6.00 i Kolumny Zygmunta od 19.00!

Agencja Go Ahead i Eska ROCK zapraszają na koncerty Billy Talent! Zespół zagra 12 grudnia w poznańskim CK Zamek (przeniesiony z Eskulapa) i dzień później 13 grudnia w warszawskiej Progresji!

Billy Talent powstał w 1993 roku w Streetsville, Ontario. Po zmianach nazwy zespołu, inspiracją do obecnej była postać Billy’ego Talenta, gitarzysty z filmu Bruce’a McDonalda „Hard Core Logo”. Wraz ze zmianą muzyka tworzona przez zespół zaczęła coraz bardziej zmierzać w kierunku agresywnego punk-rocka.W 2003 roku zespół Billy Talent wydał album zatytułowany po prostu „Billy Talent I”. Krążek zyskał status potrójnej platyny w Kanadzie, a zespół zgarnął wiele prestiżowych nagród muzycznych (m.in. dwie nagrody Juno na Najlepszy Zespół oraz Najlepszy Album Roku).
Druga płyta, wydana w 2006 roku, przyniosła jeszcze większy sukces. Pierwsze miejsca na listach przebojów i listach sprzedaży oraz niezwykłe koncerty na wszystkich kontynentach, uczyniły z zespołu światową gwiazdę punk-rocka. Billy Talent występował razem z takimi grupami jak Rise Against, Anti-Flag, Moneen, czy My Chemical Romance. Podobny sukces powtórzyło trzecie wydawnictwo – „Billy Talent III”. Album „Dead Silence” zaczął powstawać tuż po trasie promującej poprzednią płytę zespołu. Muzycy pracowali nad nim w trzech miejscach – w Vancouver, Toronto i Los Angeles. Swoją premierę album miał we wrześniu 2012 roku.Na grudniowych koncertach będziecie mogli usłyszeć najnowszą płytę, „Afraid of  Heights”, która miała premierę 29 lipca. Wydawnictwo promuje tytułowy singiel "Afraid of Heights".

Zapraszamy!


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz