Dariusz Król

28.11.2016 (10:54)

Wywiad i album "Muzyka" Perfectu do zdobycia - codziennie po 13.00 u Jarka Sobierajewicza!W popołudniowym programie Eski ROCK, codziennie po 13.00 zdobyć możecie najnowszy album Perfectu "Muzyka" z autografami i usłyszeć jak muzycy opowiadają o pracy nad tym wyjątkowym krążkiem! Zaprasza Jaro Sobierajewicz.


W Esce ROCK czekają na Was wyjątkowe Perfectowe zestawy - CD z albumem "Muzyka" okraszone autografami muzyków, foto zespołu również z autografami oraz limitowane przypinki z legendarnym logo zespołu !!!

„Muzyka” to nowa, niezwykle kolorowa płyta zespołu Perfect, ukazująca pełnię możliwości gitarowego akustycznego grania, wzbogacona wyjątkowym brzmieniem gości takich jak Henryk Miśkiewicz (saksofon), Andrzej Jagodziński (instrumenty klawiszowe). Na płycie usłyszymy wspaniałe kompozycje Darka Kozakiewicza, Piotra Urbanka, Grzegorza Markowskiego, Sebastiana Piekarka - zarówno te rockowe, energetyczne, jak i charakterystyczne dla zespołu ballady. Całości dopełniają teksty zaprzyjaźnionych od lat z zespołem autorów, a przysłowiową kropką nad i jest okładka płyty, której autorem, zgodnie z tradycją, jest Edward Lutczyn.

Album „Muzyka” dowodzi, że choć zespół dodaje do swej twórczości ciągle coś nowego, jednak cały czas to po prostu - Perfect.

Krążek promuje singiel „Dobre dni”
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz