Dariusz Król

15.11.2016 (15:51)

T.Love ze specjalnymi gośćmi na koncercie w Stodole - zaproszenia do zdobycia w @ktywacji Eski ROCK!Zaproszenia na specjalny koncert T.Love z gościnnym udziałem Natalii Przybysz i Marka Dyjaka czekają codziennie od 6.00 w @ktywacji Eski ROCK!


T.Love
to ikona polskiego rock & rolla i jedna z najbardziej rozpoznawalnych kapel, która gra na rodzimej scenie od ponad 30 lat. Frontman zespołu,  Zygmunt "Muniek" Staszczyk, swoją pozytywną energią i charyzmą zaraża wszystkich fanów, którzy tłumnie zjawiają się na każdym z koncertów.

 

T.Love
wystąpi w Stodole 26 listopada, niemal równo rok od swojego ostatniego koncertu na deskach klubu. Niewątpliwie Muniek z zespołem zagra dla publiczności swoje największe przeboje, ale prawdopodobnie nie zabraknie też premierowego materiału z najnowszego krążka T.LOVE.
 
Gościnnie na koncercie T.Love wystąpi Natalia Przybysz!
 
Natalia jest piosenkarką i autorką tekstów, w ubiegłym roku dwukrotnie nagrodzoną Fryderykiem. Jej ostatni album „Prąd” pokrył się złotem za sprzedaż ponad 15.000 egzemplarzy. Była również nominowana do nagrody SuperJedynki i Yach Film.
26 listopada Natalia Przybysz uświetni swoim gościnnym występem koncert zespołu T.Love!

 

Kolejny gość - Marek Dyjak.
 
Marka Dyjaka nie spotka się w wielkich salach koncertowych, na Wembley pewnie by nie wystąpił. Jego siła tkwi w bezgranicznej szczerości i bezkompromisowości. Nie stara się iść pod prąd za wszelką cenę, nie płynie też z prądem. Tworzy po prostu muzykę prawdziwą, oczyszczającą. „Najbardziej prawdziwy głos na polskim rynku muzycznym” - tak ocenia go Elżbieta Zapendowska, „Na rynku papierowych supermenów jest zjawiskiem” – określa go Jan Wołek.
Marek Dyjak ma na swoim koncie 9 płyt. Ostatnia, „Kobiety”, została uznana przez Kubę Wojewódzkiego za najlepszy album roku 2013.
 NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz