Dariusz Król

14.11.2016 (14:34)

Nowy album HUNTERA i zaproszenia na koncert w Palladium - do zdobycia u Majkela!W tym tygodniu zdobyć możecie najnowszy krążek formacji HUNTER z autografami i zaproszenia na ich koncert w Palladium!
Słuchaj Eski ROCK codziennie po 13.00 - zaprasza Michał 'Majkel' Cieślik.


"NieWolnOść"
to tytuł nowej płyty zespołu Hunter, która ukazała się 4 listopada. To materiał o dużym ciężarze, który jest kolejnym krokiem naprzód w wizji tworzenia i grania muzyki. Na płycie pojawiły się przedziwne słowa, instrumenty i dźwięki, które właściwie stały się już wizytówką Huntera. Nowy materiał został świetnie przyjęty przez fanów zespołu.


Utwory, zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Jest i trzecia strona, która jak zwykle pozostaje ukryta aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny. Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłów, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, które są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans.

Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań.


Płyta „NieWolnOść” jeszcze przed premierą cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów. Single promujące album mają przeszło pół miliona wyświetleń, a pierwsze godziny przedsprzedaży na oficjalnym sklepie internetowym zespołu doprowadziły do zawieszenia serwerów. Płyta jest promowana na koncertach w całej Polsce podczas jesienno-zimowej trasy, w ramach której HUNTER wystąpi w warszawskim Palladium już 19 listopada.

NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz