Dariusz Król

14.11.2016 (13:05)

Zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu o trasie Stonesów - do zdobycia w Esce ROCK!W tym tygodniu mamy dla Was zaproszenia na 21.11 na przedpremierowy pokaz filmu Olé Olé Olé! o trasie The Rolling Stones po Ameryce Południowej!
Wejściówki do zdobycia po 13.00 u Jara Sobierajewicza i po 19.00 w Kolumnie Zygmunta!


Już 25 listopada w kinach pojawi się film „The Rolling Stones Olé Olé Olé!” z legendarnymi: Mickiem Jaggerem, Keithem Richardsem, Ronem Woodem i Charlie Wattsem.

Film ten, to podróż pełna emocji, wypełniona po brzegi rockendrollem i najbardziej wielbionymi utworami The Rolling Stones. Podczas seansu nie zabraknie wykonanych na żywo utworów, rejestrowanych podczas całej trasy po Ameryce Łacińskiej, m.in: Start Me Up, Paint It Black, Wild Horses, Sympathy For The Devil czy niezapomniane Satisfaction!

W 2016 roku The Rolling Stones wyruszyli w kolejną trasę koncertową i dosłownie „przetoczyli się” przez Amerykę Południową. Zagrali m.in. w Chile, Argentynie czy Brazylii. W sumie – dziewięć krajów, dziesiąta okazała się Kuba – miejsce, gdzie Stonesi nigdy wcześniej nie wystąpili. Im bardziej zespół zbliżał się do finałowego koncertu w Hawanie, tym większe napięcie paraliżowało jego organizatorów. Zaraz po oficjalnym ogłoszeniu, że koncert się odbędzie, fani oszaleli, a poziom ich oddania dla zespołu przybrał znamiona oficjalnego kultu.

Od Chile aż po Kubę zespół witany był z takim aplauzem, jaki udawało im się wydobywać z tłumów widzów w latach 60. ubiegłego wieku. Widać to szczególnie wyraźnie w czasie zapisów z koncertów plenerowych, które stanowią blisko połowę tego niezwykłego filmu, a zwłaszcza na koncercie finalnym w Hawanie na którym zjawiło się 1 200 000 widzów!

Ten porywający film drogi, poświęcony muzyce rockandrollowej, powstał jako zapis trasy Stonesów. Jak mówi reżyser filmu, Paul Dugdale: „w wielu z tych krajów Ameryki Łacińskiej rockn’n’roll był kiedyś zakazany, dlatego symbolika tego rock’n’rollowego wydarzenia, zwłaszcza na Kubie jest ogromna. To święto wolności i buntu, które dla Ameryki Łacińskiej są uosobieniem The Rolling Stones.”

 NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz