Dariusz Król

09.11.2016 (13:15)

LUXTORPEDA w Stodole - zaproszenia do zdobycia popołudniami w Esce ROCK!W tym tygodniu popołudniami zgarnąć możecie wejściówki na koncert LUXTORPEDY w Stodole!
Od 13.00 zapraszają Jaro Sobierajewicz i Michał Cieślik.

My ich a oni nas oczarują 18 listopada, nieco ponad pół roku po ostatnim koncercie w warszawskiej Stodole – grupa Luxtorpeda ponownie wystąpi na deskach klubu, które oby zostały w całości, bo nowy materiał grupy pod przewodnictwem Litzy to torpeda mocno energetyczna i mogąca wywołać niemały zamęt pod barierkami.


„MyWasWyNas” pojawiło się na rynku 1 kwietnia, ale to żaden żart dobrze nam znanych panów, a kolejna porcja temperamentnych melodii z których rockowy żar ociepli nas w listopadowy początek weekendu.Zespół Luxtorpeda już od 2010 roku przysparza nam okazji do wyzwolenia z siebie mnóstwa pozytywnej mocy. Przypomnijmy, że zespół powstał z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Roberta „Litzy” Freidricha (Acid Drinkers, Turbo, Flap Jack, 2Tm2,3, Arka Noego, KNŻ), który do współpracy zaprosił: gitarzystę Roberta Drążka, basistę Krzysztofa Kmiecika (Armia, 2Tm2,3) oraz perkusistę Tomasza Krzyżaniaka. W 2011 roku skład uzupełnił wokalista Przemysław Frencel (52 Dębiec).


TIMETABLE:
18.00 - otwarcie klubu
19.00 - rozpoczęcie koncertu

Support - Bartosz CHUPA Zawadzki


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz