Dariusz Król

02.11.2016 (11:21)

IAMX da koncert w Palladium - zaproszenia do zdobycia w Esce ROCK!Codziennie po 16.00 mamy dla Was wejściówki na koncert tajemniczej formacji IAMX w Palladium.
Zaprasza Michał 'Majkel' Cieślik!

Grupa IAMX wystąpi 11 listopada w warszawskim Palladium i 12 listopada we wrocławskich Zaklętych Rewirach!

IAMX
został założony przez Chrisa Cornera, znanego także z Sneaker Pimps. Nazwa projektu jest nawiązaniem do tytułu pierwszej płyty Sneaker Pimps "Becoming X". Koncerty grupy znane są z niezwykłej żywiołowości, a sam Chris Corner z awangardowego wizerunku. Muzyk podkreśla, że IAMX to niezależny projekt, który jest dla niego terapią i sposobem, by wyrazić siebie. Corner jest nie tylko autorem muzyki i tekstów, ale również producentem i twórcą wizualizacji, które można oglądać podczas koncertów.


IAMX
ma na swoim koncie sześć długogrających albumów, i jak dotąd wszystkie wydawnictwa spotkały się z niezwykle ciepłym przyjęciem krytyki. W 2008 roku ukazał się album "Live In Warsaw" będący zapisem występu I AM X w radiowej Trójce. Płyta początkowo była dystrybuowana wyłącznie w Polsce, jednak poprzez internetową sprzedaż trafiła ostatecznie do rąk fanów na całym świecie.


2 września ukazał się mini – album IAMX „Everything Is Burning (Metanoia Addeendum)”. Ma on postać dwupłytowego wydawnictwa i znaleźć można na nim 7 wcześniej niepublikowanych utworów i 9 remiksów z poprzedniego albumu, w wykonaniu takich artystów jak Gary Numan, czy znany ze współpracy z Depeche Mode - Christian Eigner. Koncerty w Polsce będą dobrą okazją by przekonać się, jak najnowsze kawałki brzmią na żywo!
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz