Dariusz Król

02.11.2016 (10:51)

Legendarny PIXIES zagra w Poznaniu - zaproszenia czekają w @ktywacji!W @ktywacji czekają na Was zaproszenia na poznański koncert legendarnego PIXIES !!!
Słuchaj Eski ROCK codziennie od 6.00!

PIXIES, jeden z najważniejszych zespołów w historii alternatywnego rocka, od zawsze wyprzedzający swoje czasy. Przez lata zachwycał takich artystów jak David Bowie, Thom Yorke czy Kurt Cobain. W roku, w którym obchodzi trzydziestolecie istnienia, powraca!


To powrót, który z pewnością ucieszy wszystkich fanów Pixies. Band wraca z mocniejszym składem, wzbogaconym przez basistkę Paz Lenchantin, od stycznia 2014 wspierającą koncerty zespołu, która teraz staje się jego pełnoprawnym członkiem. Paz miała też swój wkład artystyczny w najnowszy album Pixies „Head Carrier”, który ukazał się dziennie 30. września, a promuje go singiel "Tenement Song".To wszystko nie mogło zaowocować niczym innym jak trasą koncertową! Pixies z nowym materiałem ruszają w wielki światowy tour już w listopadzie 2016 roku, a jednym z jego pierwszych przystanków będzie Polska. Już 16. listopada band przywiezie swój niepowtarzalny mix surrealistycznych i psychodelicznych dźwięków do Areny w Poznaniu.
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz