Dariusz Król

02.11.2016 (10:20)

Autobiograficzna kompilacja utworów Bruce'a Springsteena - do przejęcia w Kultowej GodzinieW Kultowej Godzinie czeka na Was wyjątkowa kompilacja - Bruce Springsteen "Chapter & Verse".
Mariusz Nałęcz-Nieniewski zaprasza codziennie po 10.00!

"Chapter & Verse" to płyta towarzysząca premierze pierwszej w historii autobiografii Bruce’a Springsteena 'Born To Run'. Zawiera 18 wybranych przez Bossa najważniejszych utworów z jego kariery, w tym aż 5 niepublikowanych nigdy piosenek z samego początku jego artystycznej działalności. Wszystkie kompozycje odzwierciedlają tu konkretny etap w życiu Bruce'a. Płyta zaczyna się od dwóch numerów The Castiles, w których nastoletni Springsteen śpiewał i grał na gitarze, a kończy tytułowym numerem z wydanej w 2012 roku płyty ‘Wrecking Ball’.
W nagraniach grup Steel Mill i The Bruce Springsteen Band pojawiają się muzycy, którzy współtworzyć będą później. Solowe demówki "Henry Boy" i "Growin' Up" pochodzą z 1972 roku, na chwilę przed tym, jak Bruce rozpoczął nagrywanie debiutanckiej płyty ‘Greetings From Asbury Park, N.J.'.
‘Chapter & Verse’ ukazał się na płycie CD i dwóch płytach winylowych i zawiera teksty piosenek i mało znane zdjęcia artysty

Tracklista CD:
1. Baby I
2. Can’t Judge A Book
3. He’s Guilty (The Judge Song)
4. The Ballad Of Jesse James
5. Henry Boy
6. Growin’ Up
7. 4th Of July Asbury Park (Sandy)
8. Born to Run
9. Badlands
10. The River
11. My Fathers House
12. Born In The USA
13. Brilliant Disguise
14. Living Proof
15. The Ghost of Tom Joad
16. The Rising
17. Long Time Comin’
18. Wrecking Ball


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz