Dariusz Król

24.10.2016 (15:14)

Zaproszenia na koncert COMY - do zdobycia w Kolumnie Zygmunta!W tym tygodniu w Kolumnie Zygmunta mamy dla Was wejściówki na koncert COMY w klubie Stodoła!
Codziennie po 19.00 zaprasza Dawid Zygmunt.


„Czekanie sprawia, że gorzknieje cała słodycz w nas” – jednak czekanie dobiega końca. 7 października w sprzedaży pojawiła się najnowsza płyta zespołu Coma! A już 5 listopada w klubie Stodoła będziemy mieli okazję sprawdzić jak nowy materiał brzmi na żywo.

5 listopada na deskach Stodoły pojawi się Piotr Rogucki i reszta zespołu, który właśnie osiągnął pełnoletniość. Na koncercie usłyszymy nowe nagrania grupy, na które musieliśmy czekać aż 5 lat. Nie zabraknie również atrakcji, gdyż każdy koncert łódzkiej formacji jest wyjątkowy, dzięki pomysłowości zespołu, nie lubiącego popadania w rutynę, tak pod względem przygotowywanej setlisty, jak i samego występu.


Najnowszy album Comy zatytułowany „2005 YU55” to eksperymentalny koncept album balansujący na granicy muzycznego audiobooka i klasycznego rockowego albumu. Jak zaznaczają twórcy płyty, tym razem ich uwaga skupiła się na warstwie tekstowej, która stanowi tutaj nadrzędną rolę. Szesnastoczęściowa historia jest opisem kryzysowych momentów życia Adama Polaka, głównego bohatera opowieści. Momentem zwrotnym w jego życiu jest czas nieoczywistego spotkania z planetoidą o nazwie „2005 YU55”. Wpływ, jaki wywiera owo spotkanie, jest bodźcem dla pogłębienia świadomości o własnym życiu i ukrytych mechanizmach, którym ono podlega.
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz