Dariusz Król

24.10.2016 (13:50)

Najnowszy album Perfectu - czeka na Was w Kultowej Godznie!W Kultowej Godzinie Eski ROCK, codziennie po 10.00 zdobyć możecie najnowszy album "Muzyka" Perfectu z autografami!
Zaprasza Mariusz Nałęcz-Nieniewski.W Kultowej Godzinie czekają na Was wyjątkowe Perfectowe zestawy - CD z albumem "Muzyka" okraszone autografami muzyków, foto zespołu również z autografami oraz limitowane przypinki z legendarnym logo zespołu !!!

„Muzyka” to nowa, niezwykle kolorowa płyta zespołu Perfect, ukazująca pełnię możliwości gitarowego akustycznego grania, wzbogacona wyjątkowym brzmieniem gości takich jak Henryk Miśkiewicz (saksofon), Andrzej Jagodziński (instrumenty klawiszowe). Na płycie usłyszymy wspaniałe kompozycje Darka Kozakiewicza, Piotra Urbanka, Grzegorza Markowskiego, Sebastiana Piekarka - zarówno te rockowe, energetyczne, jak i charakterystyczne dla zespołu ballady. Całości dopełniają teksty zaprzyjaźnionych od lat z zespołem autorów, a przysłowiową kropką nad i jest okładka płyty, której autorem, zgodnie z tradycją, jest Edward Lutczyn.

Album „Muzyka” dowodzi, że choć zespół dodaje do swej twórczości ciągle coś nowego, jednak cały czas to po prostu - Perfect.

Krążek promuje singiel „Dobre dni”
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz