Dariusz Król

10.10.2016 (14:58)

Zaproszenia na koncert PLACEBO do zdobycia w @ktywacji !!!Tylko w @ktywacji możecie zdobyć w tym tygodniu zaproszenia na jubileuszowy koncert PLACEBO!
Słuchaj Eski ROCK codziennie od 6.00!

Placebo, świętując 20. rocznicę wydania pokrytego platyną debiutanckiego albumu zatytułowanego ’Placebo’, wyrusza w światową trasę koncertową.
Pierwsza część trasy ’20 Years of Placebo’ rozpoczęła się w Danii 13 października a zakończy w Wembley Arena w Londynie 15 grudnia 2016. Kolejne daty na 2017 rok będą ogłoszone później.

29 października wystąpią na warszawskim Torwarze.

Zespół obiecuje grać utwory pochodzące z wszystkich dotychczasowych płyt. Brian Molko droczy się z fanami:
“Powiem, że set lista obejmować będzie piosenki, co do których zarzekałem się, że już ich więcej nie zagram. Nadszedł czas, kiedy uświadomiliśmy sobie, czego fani naprawdę chcą usłyszeć. Byli bardzo cierpliwi wobec nas… bardzo rzadko graliśmy nasze najbardziej komercyjne numery. Trasa z okazji 20. rocznicy wydaje się być dobrym momentem, by to zmienić. Taki mamy zamiar. To ma być specjalna trasa przygotowana pod kątem fanów, przy okazji której ponownie sięgniemy do naszego wcześniejszego materiału. Zatem… jeśli chcesz zobaczyć nas grających takie piosenki jak 'Pure Morning’ czy 'Nancy Boy’, których nie graliśmy od prawie 10 lat i których prawdopodobnie już nie zagramy, lepiej przyjdź na nadchodzące koncerty! Mamy też kilka niespodzianek".
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz