Dariusz Król

02.10.2016 (09:06)

Zaproszenia na koncert legendarnego New Model Army - czekają w Kultowej Godzinie!W Kultowej Godzinie czekają na Was wejściówki na koncert New Model Army w warszawskiej PROXIMIE!
Słuchaj Eski ROCK codziennie po 10.00 - zaprasza Mariusz Nałęcz-Nieniewski.

Z przyjemnością zapraszamy na koncerty brytyjskiej formacji New Model Army!
Zespół wystąpi 8 października w Poznaniu (Eskulap), 11 października w Warszawie (Proxima), 12 października w Gdyni (Ucho), 13 października w Białymstoku (Gwint), 15 października w Katowicach (Mega Club) i 16 października we Wrocławiu (Stary Klasztor). Kapela przyjedzie do naszego kraju w ramach trasy promującej najnowszy album zatytułowany "Winter".

 

New Model Army
to kultowy zespół, powstały w 1980 roku w Bradford. Autorzy takich kawałków jak "Vagabonds", "51st State", czy "Small Town England" sprzedali już ponad półtora miliona egzemplarzy płyt mimo, że ich single nigdy nie trafiały na listy przebojów. Za najlepsze albumy w dyskografii New Model Army uznaje się "No Rest For The Wicked" oraz "Thunder and Consolation", a ich koncerty charakteryzują się starannymi aranżacjami dopracowanymi do perfekcji.
W 2010 roku zespół świętował trzydziestą rocznicę istnienia. Trasa koncertowa z 2013 roku, podczas której NMA odwiedzili także Polskę, była świetną okazją do promocji czternastego w dorobku albumu "Between Dog and Wolf".

Nowa płyta zespołu, którego liderem jest charyzmatyczny wokalista Justin Sullivan, jest według członków formacji wydawnictwem przemyślanym i dopracowanym, zawierającym 13 świeżych, intensywnych i emocjonalnych utworów.


 NEW MODEL ARMY

Data: 2016-10-11 (wtorek)
Miejsce: Proxima
Adres: ul. Żwirki i Wigury 99
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00

Support: FARBEN LEHRE
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz