Dariusz Król

19.09.2016 (10:48)

Zgarnij zaproszenie na koncert BEHEMOTH w Progresji!W tym tygodniu mamy dla Was zaproszenia na elektryzujący koncert BEHEMOTH'a w warszawskiej Progresji!
Słuchaj Eski ROCK codziennie po 18.00 - zaprasza Michał Cieślik!


Behemoth wraz z Bölzerem i Batushką ruszają w trasę po Polsce!
8. października wystąpią w Progresja Music Zone!

Oczekiwanie zakończone. Behemoth ogłosił polską trasę koncertową, która odbędzie się tej jesieni i obejmie sześć miast: Katowice (dwa koncerty), Wrocław, Bydgoszcz, Kraków, Warszawę oraz Gdańsk. Trasa ma przebiegać pod hasłem „Rzeczpospolita Niewierna”, a Behemothowi w podboju ziem polskich towarzyszyć będą szwajcarski Bölzer oraz ciesząca się coraz większym zainteresowaniem tajemnicza formacja Batushka.


„Rzeczpospolita Niewierna” to trasa, na którą polscy fani czekali od dawna, ponieważ zespół zaprezentuje w całości materiał ze swojej ostatniej, rewelacyjnej płyty „The Satanist”. Oprócz wszystkich kawałków z tejże w setliście nie zabraknie najważniejszych utworów z całej historii zespołu, co w połączeniu z perfekcyjnym show scenicznym, z którego Behemoth słynie, jest gwarancją widowiska na najwyższym poziomie!Nergal nie kryje ekscytacji nadchodzącą polska trasą: „Po 2 latach przerwy wracamy na deski polskich klubów, żeby zamknąć cykl koncertowy promujący album „The Satanist”. Na październikowych koncertach będziemy grali całą płytę od początku do końca, co jest pierwszym tego typu eksperymentem w naszej ponad dwudziestoletniej historii! Behemoth jest w absolutnie życiowej formie i damy temu dowód! Do zobaczenia!”


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz