Dariusz Król

18.07.2016 (11:30)

The Answer w Proximie - zaproszenia do zdobycia w Kolumnie Zygmunta!W Kolumnie Zygmunta w tym tygodniu do zdobycia zaproszenia na wyczekiwany koncert Irlandczyków z The Answer!
Słuchaj Eski ROCK codziennie po 18.00 - zaprasza Dawid Zygmunt!

The Answer, hard rockowa petarda z Północnej Irlandii, powraca 7 sierpnia do Polski, aby zagrać koncert w warszawskim klubie Proxima.

To zespół, który nie boi się łączyć dźwięków zainspirowanych tak klasycznymi zespołami jak Led Zeppelin, Free, AC/DC czy The Black Crowes z graniem typowym dla XXI wieku. Nie używa przy tym przestylizowania czy powielania starych schematów. Ich utwory są świeże, przebojowe, pozbawione pretensjonalności. To znakomity „mainstreamowy” rock z ogromną klasą i szczyptą nostalgii.Grupa powstała w 2000 roku i ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów: "Rise" (2006), "Everyday Demons" (2009), „Revival” (2011), „New Horion” (2013) oraz „Raise A Little Hell” (2015). Debiutancka płyta została okrzyknięta mianem "najlepszego brytyjskiego debiutu dekady" przez czasopismo Classic Rock. Formacja zrobiła piorunujące wrażenie nie tylko na miłośnikach klasycznego rocka i dziennikarzach, ale również i na innych artystach - do fanów The Answer zaliczają się między innymi Jimmy Page (Led Zeppelin) i Joe Elliott (Def Leppard). 17 czerwca ukazała się specjalna, rocznicowa edycja albumu „Rise”, którą wspiera promocyjnie trasa koncertowa, w ramach której 7 sierpnia zespół zagra w warszawskim klubie Proxima!

THE ANSWER
+ RusT
+ Superhalo

07.08.2016
Warszawa, Proxima

Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz