Dariusz Król

04.07.2016 (11:35)

Zapis wyjątkowego koncertu U2 w Paryżu na DVD czeka na Was w Kultowej Godzinie!'U2 iNNOCENCE + eXPERIENCE - Live in Paris' - wyjątkowy koncert w wyjątkowym czasie.
DVD w tym tygodniu do przejęcia codziennie po 10.00 w Kultowej Godzinie Eski ROCK - zaprasza Jaro Sobierajewicz.

U2 – iNNOCENCE + eXPERIENCE - Live In Paris

“U2 nadało nowego znaczenia koncertom”
Rolling Stone
„U2 stworzyło niezapomniane przedstawienie” The Independent

10 czerwca U2 wydało nagranie wyjątkowego koncertu w Paryżu! U2 – iNNOCENCE + eXPERIENCE - Live In Paris.

To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce w grudniu zeszłego roku, a sam koncert uświetniły gościnne występy takich artystów jak Eagles of Death Metal  i Patti Smith. Podczas U2 – iNNOCENCE + eXPERIENCE - Live In Paris zespół wykonał utwory z ostatniej płyty ‘Songs of Innocence’ jak również największe przeboje m.in. I Will Follow, Pride (In the Name of Love), Vertigo, Sunday Bloody Sunday, Until The End of the World, Beautiful Day, Where The Streets Have No Name.
“Reżyseria “‘iNNOCENCE + eXPERIENCE” była czymś strasznym” opowiada Hamish Hamilton odpowiedzialny za transmisję na żywo. „Techniczny koszmar połączony z kreatywnym rollercoasterem. To było dla mnie wyzwaniem pod każdym kątem. Największe wrażenie zrobiło na mnie połączenie wielowątkowej narracji i to jakie emocje ona wywoływała. Odbywa się wiele dobrych koncertów, ale tak wyjątkowych jak ten jest bardzo mało.”

Trasa iNNOCENCE + eXPERIENCE rozpoczęła się w Vancouver w maju 2015. Do tej pory koncerty zobaczyło ponad 1,2 mln fanów w 22 europejskich i amerykańskich miastach.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz