Dariusz Król

16.05.2016 (12:58)

Premierowy pokaz koncertu Iggy Popa na wielkim ekranie Multikina - czekają zaproszenia!Zobacz jeden z ostatnich koncertów Iggy Popa na wielkim ekranie - zaproszenia ma dla Was Jaro Sobierajewicz codziennie po 13.00!

„Iggy Pop: Live in Basel” premierowo 24  maja
tylko na Wielkim Ekranie Multikina!

Legenda rocka powraca! – Iggy Pop – 24 maja 2016 w kinach na całym świecie z koncertem Live in Basel! Multikino specjalnie dla Was pokaże ten koncert!

Istnieje powód, dla którego wielu uważa Iggiego Pop'a za ojca chrzestnego punk'a - każdy zespół punkowy w przeszłości i obecnie, świadomie lub nieświadomie, zaczerpnął to i owo od Pop'a i jego zespołu z późnych lat 60-tych i wczesnych 70-tych, The Stooges, który zjednoczył się ponownie w 2003 roku, a w 2010 wprowadzony został do Rock and Roll Hall of Fame.

Iggy Pop, wybitny artysta znany ze skandalicznych i nieprzewidywalnych wybryków scenicznych, zaśpiewał 24 października 2015 w Baloise Session w Bazylei, w Szwajcarii, gdzie został w 2015 uhonorowany nagrodą za całokształt twórczości Lifetime Achievement Award.

W trakcie tego fantastycznego występu usłyszymy wszystkie hity Iggiego, w tym "I WannaBe Your Dog" ,"The Passenger", "Lust for Life" i wiele innych. Czas trwania koncertu: 80 min, materiał w oryginalnej wersji językowej.

NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz