Dariusz Król

22.05.2016 (21:23)

Zaproszenia na ostatni koncert 'COMA Symfonicznie' - do zdobycia w Kolumnie Zygmunta !!!Już 11 czerwca COMA po raz ostatni zagra w towarzystwie Orkiestry Symfoników Gdańskich w Amfiteatrze Parku Sowińskiego!
Zaproszenia na ten wyjątkowy koncert zdobyć możecie u Dawida codziennie po 19.00!


Po sukcesie, jaki odniósł na przestrzeni ostatnich lat projekt Coma Symfonicznie, mamy zaszczyt zaprosić na kolejną, wyjątkową odsłonę tego cyklu.
Ostatni, pożegnalny koncert Symfoniczny odbędzie się w Warszawie, w Parku Sowińskiego już 11 czerwca 2016 roku.W czerwcu 2009 r. miał miejsce specjalny koncert zespołu Coma wraz z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich - marzenie każdej rockowej grupy. W kolejnych latach zespół wraz z orkiestrą występował kilkukrotnie w różnych miejscach w Polsce. Koncerty symfoniczne Comy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a bilety na te wydarzenia wyprzedają się kilka miesięcy przed koncertami.
Ponad dwugodzinne widowisko zabierze słuchaczy w wyjątkową podróż przez dyskografię zespołu, prezentując najważniejsze utwory z dorobku Comy w aranżacjach z kilkudziesięcioosobowym składem Orkiestry. Podczas koncertu pojawią się numery doskonale znane fanom z wydawnictwa „Symfonicznie”, ale nie tylko.

Coma pojawi się na scenie w towarzystwie Orkiestry Symfoników Gdańskich pod dyrekcją Andrzeja Szczypiorskiego.


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz