Dariusz Król

10.05.2016 (11:07)

Zabierz rodzinę na fenomenalne pokazy motoryzacyjne!W tym tygodniu mamy dla Was rodzinne zaproszenia na Targi Pojazdów Zabytkowych "Auto Nostalgia 2016". Słuchaj Eski ROCK codziennie po 13.00 - zaprasza Jaro Sobierajewicz!VI. Ogólnopolskie Targi Pojazdów Zabytkowych
13-15 maja 2016

Centrum MT Polska, Warszawa,  ul. Marsa 56 C
 
Auto Nostalgia to jedyna targi pojazdów zabytkowych, a zarazem największa impreza zabytkowej motoryzacji  w kraju. W nowoczesnych halach, na powierzchni 10 000 m2 oferujemy nostalgiczną podróż w przeszłość – pełną emocji i wzruszeń, niespełnionych marzeń o kultowych pojazdach i wspomnień z dzieciństwa.Auto Nostalgia propaguje historię motoryzacji, buduje pozytywne emocje i ożywia wspomnienia z dzieciństwa. Wychodzimy naprzeciw dynamicznie rozwijającej się w Polsce modzie na „oldtimery”, szczególnie odradzającym się wśród młodej generacji zainteresowaniu motoryzacją z czasów PRL. Kolekcjonowanie pojazdów to dzisiaj również biznes i lokata kapitału.
Auto Nostalgia posiada bardzo szeroką formułę społeczną: ludzie związani motoryzacją, kolekcjonerzy, miłośnicy zabytkowej motoryzacji oraz rodziny - od wnuczka po dziadka. Odwiedzający to ludzie z pasja, wykształceni, świadomi mający nostalgiczne podejście do własnej przeszłości.Auto Nostalgia to najbardziej prestiżowy event zabytkowej motoryzacji w Polsce, m.in. poprzez bezpośredni udział producentów, specjalistycznych firm, klubów poszczególnych marek i wystawców indywidualnych. Można go określić w trzech słowach: emocje, marzenia i image.Ten pozytywny klimat wpisuje się w ogólnoświatowy trend społecznych zainteresowań „technicznym dobrem kultury”, jakim są pojazdy i maszyny zabytkowe. Poprzednie edycje pokazały pilną potrzebę wprowadzenia targów pojazdów zabytkowych do polskiego kalendarza imprez motoryzacyjnych.


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz