Dariusz Król

18.04.2016 (09:13)

Nowy krążek PJ Harvey - "The Hope Six Demolition Project" do zdobycia w Kolumnie Zygmunta!Wyczekiwany z niecierpliwością nowy krążek PJ Harvey "The Hope Six Demolition Project" ukazał się 15 kwietnia. Możecie go zdobyć słuchając Kolumny Zygmunta codziennie po 19.00 w Esce ROCK - zaprasza Dawid Zygmunt!

Na powstanie "The Hope Six Demolition Project" miało wpływ kilka podróży, które podjęła Harvey w ciągu ostatnich lat, obejmujących Kosovo, Afganistan i Washington, D.C
„Kiedy piszę piosenkę, wizualizuję sobie cały obraz. Widzę kolory, porę dnia, nastrój, zauważam zmianę światła, poruszające się cienie, wszystko w jednym obrazku. Zbieranie informacji z drugiej ręki, nie było tym, o czym chciałam pisać. Chciałam poczuć powietrze, glebę i spotkać ludzi z krajów, którymi byłam zafascynowana”, mówi Harvey.

Płyta została nagrana w zeszłym roku w londyńskiej rezydencji Somerset House.
Podczas sesji nagraniowych „Recording in Progress” publiczność miała możliwość oglądania Harvey, jej zespołu i producentów (Flood i John Parish) przy pracy, w specjalnie wybudowanym studiu.

Lista utworów wygląda następująco:
 
1.    The Community of Hope
2.    The Ministry of Defence
3.    A Line in the Sand
4.    Chain of Keys
5.    River Anacostia
6.    Near the Memorials to Vietnam and Lincoln
7.    The Orange Monkey
8.    Medicinals
9.    The Ministry of Social Affairs
10.  The Wheel
11.  Dollar, Dollar
 
PJ Harvey w czerwcu rozpocznie europejską trasę koncertową. 29 czerwca odwiedzi Polskę i wystąpi na Open'er Festival w Gdyni.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz