Dariusz Król

29.02.2016 (11:28)

Udo Dirkschneider w repertuarze legendarnego ACCEPT'u - zdobądź zaproszenie!W tym tygodniu mamy dla Was zaproszenia na wyjątkowy koncert Udo Dirkschneider'a, który zagra największe hity swego legendarnego Accept'u!
Zaproszenia zdobyć możecie u Michała Cieślika codziennie po 14.00 w Esce ROCK!

Były członek legendarnej kapeli ACCEPTUdo Dirkschneider już 10 marca wystąpi w Progresja Music Zone!

Będzie to ostatnia szansa, aby usłyszeć piosenki Acceptu z oryginalnym wokalem Dirkschneidera. Udo już nigdy więcej nie wróci na trasę z tym repertuarem!W roli supportu wystąpi Anvil – legendarny zespół z Kanady, którego brzmienie wywarło wpływ na takie kapele jak Slayer, Megadeth, Anthrax, czy Metallica!

Trasa Back To The Roots Tour wyprzedaje się w całej Europie, a już 10 marca zawita do Warszawy na jedyny koncert w Polsce!

Ikona metalu Udo Dirkschneider podczas tej trasy, będzie wykonywał utwory ACCEPT.
Udo pochodzi z Solingen i jest niepodważalnie najbardziej cenionym twórcą niemieckiego heavy metalu. Jego głos jest ugruntował pozycję ponadczasowych hitów, takich jak: „Princess Of The Dawn”, „Balls To The Wall” czy „Metal Heart”. Podczas koncertu w Progresji muzyk wykona pełen set piosenek z okresu działalności w ACCEPT. Wystąpi wraz z obecnymi członkami zespołu U.D.O – ale z uwagi na szczególny charakter trasy, firmowana jest ona nazwiskiem artysty – Dirkschneider. Najbardziej płodnym i przełomowym okresem w karierze muzyka był początek lat 80-tych. Nadchodząca trasa przeniesie nas w ten wspaniały rozdział kariery Dirkschneidera.

“Nadal sprawia mi ogromna frajdę granie tych piosnek na żywo” – mówi Udo. “Oczywiście, jest to duża część mojego życia, jednak przychodzi moment w życiu, gdy trzeba zamknąć pewien rozdział. Było wiele spekulacji i plotek dotyczących ACCEPT. Dlatego też postanowiłem wydać muzyczny manifest tą trasą, dając tym samym, fanom możliwość posłuchania starych piosenek, w pełnym wymiarze czasowym”.

Po tej trasie, od 2017 roku, U.D.O. będą grać wyłącznie utwory z obecnego repertuaru zespołu Dirkschneidera, który powstał w późnych latach 80-tych, tuż po odejściu muzyka z ACCEPT. Ten niemiecki wokalista na przestrzeni wielu lat działalności, stworzył ponadczasowe hity, takie jak: „Animal House”, „Timebomb” lub „Man And Machine”. Jednak z końcem przyszłorocznej trasy, ten etap w historii muzyki rockowej zostanie zamknięty na zawsze.

NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz