Dariusz Król

22.02.2016 (15:02)

Imagine Dragons LIVE w Multikinie - zaproszenia w Kolumnie Zygmunta!
Codziennie po 18.00 w Kolumnie Zygmunta w Esce ROCK Dawid ma dla Was zaproszenia na wyjątkowy wieczór z Imagine Dragons. Dla szczęśliwców mamy również ich ostatni krążek "Smoke + Mirrors"!


2 marca 2016 po raz pierwszy w historii, jeden z najgorętszych zespołów świata – Imagine Dragons, jednej nocy wystąpi w kinach na całym świecie z koncertem Smoke + Mirrors Live! Multikino – specjalnie dla Was – pokaże ten koncert!

Na koncercie Smoke + Mirrors Live nakręconym w ramach trasy Imagine Dragons pojawiły się takie hity jak Demons, It’s Time i nagrodzony Grammy Radioactive z debiutanckiego albumu Night Visions, który okrył się platyną. Album Smoke + Mirrors uplasował się na #1 miejscu listy Billboard oraz brytyjskiej listy Official Album Charts i zawiera najnowsze hity takie jak I Bet My Life, Gold and Shots, które również znalazły się w filmie

Przeżyj najdoskonalsze doświadczenie muzyczno filmowe - bliskie spotkanie z zespołem na dużym ekranie w 4k Dolby Atmos*. Nie przegap jednego z najbardziej niesamowitych występów! Już w środę 2 marca w Multikinie!
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz