Dariusz Król

21.02.2016 (22:02)

VINYL - serialowe gadżety w @ktywacji Eski ROCK!
W tym tygodniu w @ktywacji mamy dla Was wyjątkowe zestawy serialu VINYL Martina Scorsese i Micka Jaggera.Seks, narkotyki i wspaniała muzyka! Poznaj kulisy muzycznej rewolucji lat 70.!

Jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji telewizyjnych 2016 roku, wyprodukowany przez  Martina Scorsese, Micka Jaggera i Terence'a Wintera serial "Vinyl", zadebiutował na antenie. Do sprzedaży trafił również soundtrack do produkcji, na którym jest mnóstwo  znakomitej muzyki.Muzyka do serialu ukazała się pod tytułem "Vinyl: Music From The HBO Original Series – Volume 1". Wydawnictwo wypełnili klasycy muzyki rockowej i soulowej, jak Otis Redding czy grupy Mott The Hoople, Foghat i David Johansen z New York Dolls, ale są też kompozycje premierowe, jak te autorstwa Sturgilla Simpsona, czy Kaleo. W sumie na wydawnictwie znalazło się 18 utworów.


Serial "Vinyl" opowiada historię pełnego seksu i narkotyków świata biznesu muzycznego w Nowym Jorku w latach 70. krótko przed eksplozją punka i disco. Głównym bohaterem jest szef wytwórni płytowej Richie Finestra, którego brawurowo zagrał Bobby Cannavale (Gyp Rosetti z "Zakazanego imperium"). Oprócz niego w produkcji można zobaczyć Olivię Wilde (m.in. "Doktor House"), Juno Temple, Raya Romano, znaną z duńskiego serialu "Rząd" Birgitte Hjort Sørensen, a także syna Micka Jaggera, Jamesa. Życie głównego bohatera to niekończąca się impreza, z muzyką i pięknymi kobietami oraz różnymi barwnymi postaciami nowojorskiej sceny. Wytwórnia Richiego ma zostać przejęta, a szef próbuje ją uratować. Rodzi to wiele niesamowitych sytuacji i przede wszystkim rozbudzając w Finestrze na nowo miłość do muzyki.

Tracklista "Vinyl: Music From The HBO Original Series – Volume 1"

1. Ty Taylor - The World Is Yours
2. David Johansen - Personality Crisis
3. Kaleo - No Good
4. Sturgill Simpson - Sugar Daddy (Theme from Vinyl)
5. Ruth Brown - Mama He Treats Your Daughter Mean
6. Otis Redding - Mr. Pitiful
7. Dee Dee Warwick - Suspicious Minds
8. Mott The Hoople - All The Way From Memphis
9. David Johansen - Stranded In The Jungle
10. Chris Kenner - I Like It Like That
11. Ty Taylor - Cha Cha Twist
12. The Jimmy Castor Bunch - It’s Just Begun
13. Soda Machine - Want Ads
14. The Meters - Hand Clapping Song
15. Soda Machine – Slippin’ Into Darkness
16. Edgar Winter - Frankenstein
17. Nasty Bits - Rotten Apple
18. Foghat - I Just Want To Make Love To You


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz