Dariusz Król

07.12.2015 (09:53)

NOWE SYTUACJE w Progresji - przejmij wejściówki!Uwielbiasz hity Republiki? Mamy dla Ciebie wyjątkowe zaproszenie - już 20 grudnia w warszawskiej Progresji wystąpią Nowe Sytuacje - projekt byłych muzyków Republiki! Wejściówki na ten koncert możesz zdobyć słuchając Eski ROCK codziennie po 16.00!


Nowe Sytuacje
- projekt byłych członków Republiki zakończył trasę koncertową przypominającą płytę “Nowe Sytuacje” w 30. rocznicę jej premiery.
Okazała się ona dużym sukcesem medialnym i artystycznym, co zachęciło artystów do zaprezentowania dalszego dorobku zespołu Republika.
Na rok 2015 zespół Nowe Sytuacje proponuje koncerty w oparciu o płytę “Masakra”, wzbogacone o wiele innych przebojów zespołu.

Podczas przewidzianego na ponad 90 minut programu będzie można usłyszeć m.in. Odchodząc, Mamona, Raz Na Milion Lat, Prąd, Śmierć w Bikini, Znak Równości, Lunatycy, Arktyka, Śmierć na Pięć, Tak Długo Czekam (Ciało), Zapytaj Czy Cię Kocham, Obcy Astronom, Sexy Doll, Sam na Linie, Kombinat, Zawsze Ty (Klatka) czy Układ Sił.

W grupie Nowe Sytuacje zobaczymy ex-Republikanów - Zbyszka Krzywańskiego, Leszka Biolika, Sławka Ciesielskiego oraz Bartka Gasiula na instr. klawiszowych. Tak jak w minionym roku na scenie pojawi się trójka wokalistów. W tym roku do współpracy zaproszeni zostali: Tymon Tymański, Natalia Pikuła (DREKOTY) oraz Jacek Bończyk.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz